اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

زبان جهانگردی


زبان انگلیسی به عنوان ابزار ارتباطات و تبادلات بین المللی است . چندانکه بدون آن نمی توان در هیچ یک از حوزه های زندگی امروز بشر نه پیشرفت های علمی و عملی قابل ملاحظه دسترسی پیدا کرد .ضرورت فراگیری زبان خارجی در برقراری ارتباطات با سایر ملل و بهره برداری از منابع و فنون جدید و تبادلات فرهنگی و تجاری باعث شده است انسان ها ملزم و علاقمند به کسب مهارت های مکالمه زبان های خارجی باشند .

ایران به جهت سوابق غنی فرهنگی و تاریخی و برخورداری از جاذبه های گردشگری، از دیرباز یکی از قطبهای مهم و قابل توجه توریسم بین الملل بوده است.باتوجه به اهمیت صنعت گردشگری در جهان امروز و نقش قابل ملاحظه ای که این صنعت می تواند جهت ارز آوری و... داشته باشد، ضرورت تسلط برمکالمات جهانگردي را بیش ازپیش نمایان می کند.نکته حائز اهمیت اینکه یکی از اساسی ترین زیر بناهای توسعه گردشگردی و صنعت توریسم برآورده نمودن نیاز یک گردشگر خارجی است، حال این گردشگر بازدید کننده از سرزمین پهناور ما باشد یا به بازدید سرزمین های دیگر رقته باشد. از آنجا که زبان به عنوان اصلی ترین سنگ بنای ارتباط و رفع ضروریات روزمره و در سطوح بالاتر انتقال علوم و فن آوری و ... مطرح است، آموزش وفراگیری آن از برنامه های اصلی هرسیستم حکومتی می باشد .

تعریف مهارت :

این مهارت شامل دستور زبان، گفت وشنود، خواندن و درک مفاهیم و... می شود که بافراگیری آن زبان آموز نیازهای یک گردشگر را می فهمد و بدون واسطه ارتباط برقرار نموده و مطالب و دیدگاههای خود را منتق می نماید. درنهایت آمادگی برای جذب در بازار کار گردشگری را کسب می نماید.

وظایف اصلی مهارت ارتقای سطح زبانی فراگیران از سطح پایه و یا بالاتر به پایان متوسطه با تاکید بر ارتقای توانایی مهارت درک مفاهیم دیداری و شنیداری، خواندن متون و درک آنها ، مهارت نگارش و مکاتبات و همچنین توانمندی در مکالمات روزمره و مربوط به گردشگری میباشد.
 

موسسه شیخ صدوق سپاهان با سالها تجربه در زمینه آموزش رشته های کاردانش و زبان های خارجه هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز جهت آموزش دیپلم زبان جهانگردی میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما با شماره تلفن 36244444 تماس حاصل بفرمایید.

 
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.