اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

تصحیح رایتینگ آیلتس

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس سپاهان

رایتینگ آیلتس یکی از بخش های دشوار آزمون آیلتس می باشد که برای پیشرفت و حذف خطاها در آن نیاز به یک استاد یا مشاور به شدت حس می شود.
دپارتمان آیلتس سپاهان با تکیه بر همکاری با اساتید با تجربه و سابقه طولانی این مجموعه در امر آموزش زبان،جهت ارتقای سطح زبان داوطلبان آزمون آیلتس در هر نقطه و هر مکان اقدام به ارایه بسته های تصحیح رایتینگ به صورت حضوری و غیر حضوری کرده است.
تصحیح رایتینگ شامل بررسی 4 معیار اصلی نمره دهی در آزمون آیلتس می باشد.بر مبنای متن های ارسالی نقاط ضعف و قوت داوطلب سنجیده شده و نمره احتمالی در قالب کارنامه تشریحی اعلام می گردد.

online check:
در بسته های غیر حضوری، متقاضی می تواند رایتینگ های خود را از طریق ایمیل و یا واتساپ سپاهان ارسال کند. ارسال رایتینگ های تصحیح شده نسبت به تعداد و بسته انتخاب شده 3 تا 4 روز کاری زمان نیاز دارد.

:Class check
داوطلبین عزیزی که در اصفهان سکونت دارند و زمان و امکان دسترسی حضوری به موسسه سپاهان را دارند می توانند با هماهنگی قبلی با دفتر موسسه نمونه های رایتینگ را تحویل داده و پس از 3 الی 4 روز تسک های تصحیح شده را همراه با کارنامه تشریحی دریافت کنند.مرحله اول: تماس با واحد آموزش موسسه سپاهان 36244444-031
و یا واتساپ 0913892349
مرحله دوم :واریز هزینه و اعلام به موسسه یا ارسال فیش
مرحله سوم: ایمیل فایل به آدرس اعلام شده و یا تحویل حضوری متون
مرحله چهارم: دریافت رایتینگ تصحیح شده همراه با کارنامه تشریحیبازدید : 375 29 بهمن 1398 ساعت 08:44 ق.ظ
برچسب ها : آیلتس اصفهان ، آیلتس سپاهان ، رایتینگ آیلتس ، تصحیح رایتینگ ، تصحیح آنلاین رایتینگ ، استاد آیلتس ، بهترین استاد آیلتس اصفهان ، بهترین آموزشگاه زبان ، بهترین دوره آیلتس ، مرکز آیلتس اصفهان ، رایتینگ تسک یک ، رایتینگ تسک دو ، آیلتس ، پی_تی_ای ، رایتینگ ، نمره ، PTE ، IELTS
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.