اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

MSRT


MSART چیست؟

این آزمون یک آزمون سنجش سطح زبان است که معاونت دانشجویی وزارت علوم برگزار می‌کند و برای داوطلبان متقاضی اعزام با هزینه‌ شخصی و بورسیه­ خارج از کشور و نیز دکترای داخل وزارت علوم و وزارت بهداشت و نیز داوطلبان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی معتبر است. این آزمون، در مقایسه با امتحانات TOEFL و IELTS، ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر است.
آزمون در سال بین 7 تا 9 بار برگزار می شود و شرکت در آن محدودیت ندارد و در صورت عدم قبولی در یک دوره می توان در دوره های بعدی نیز ثبت نام کرد ولی داوطلبانی که نمرات انها بالاتر از 75 باشد تا یکسال نمی توانند در ازمون شرکت نمایند چون ظرفیت ازمون فوق برای مراکز دانشگاهی و آموزشی بوده و آخرین حد نصاب مراکز فوق نمره 70 می باشد.

مدت اعتبار آزمون MSRT دو سال پس از برگزاری آزمون است. این آزمون، نمره منفی ندارد و نمره­ قبولی در آن ۵۰ به بالا (از ۱۰۰ نمره) است، البته در مواردی بسته به دانشگاه موردنظر متغیر است.

ساختار آزمون MSRT

تعداد سولات آزمون، 100 سوال می باشد: 30 سوال شنیداری (زمان پاسخگویی بعد از اتمام cd که معمولا" بین 30 تا 35 دقیقه می باشد) ، 30 سوال گرامر(زمان پاسخگویی 20 دقیقه) و 40 سوال درک مطلب (زمان پاسخگویی55 دقیقه ).ضمنا" دفترچه سوالات یک مرحله توزیع می شود .

ثبت‌نام این آزمون به صورت اینترنتی و پرداخت هزینه­ آن، به‌صورت آنلاین است. جهت ثبت‌نام برای این آزمون باید به سامانه سجاد مراجعه کنید. در گذشته ثبت نام در این آزمون از طریق سامانه آزمون MSRT به آدرس msrt-exam.saorg.ir صورت می‌گرفت، اما از تیرماه 98 اعلام شد که سامانه ثبت نام آزمون MSRT تغییر نموده است.

منابع آزمون MSRT

نمونه سوالات آزمون MSRT موجود در سایت‌های مختلف اینترنتی عموماً واقعی نیستند. چرا که سؤالات این آزمون منتشر نمی‌شود.
تمامی رفرنسهای آزمون MSRT رفرنسهای ازمون تافل می باشد می توانید هر منابعی که برای امادگی ازمون تافل می باشد را مطالعه نمائید .
موسسه سپاهان
برای قبولی شما در این آزمون شرایط ویژه ای را با بهترین کیفیت در نظر گرفته است. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 36244444- 09138923409
 
 

 


 
بازدید : 629 15 دي 1398 ساعت 08:38 ق.ظ
برچسب ها : بهترین استاد زبان اصفهان ، تخفیف دوره زبان ، موسسه زبان اصفهان ، آموزشگاه زبان اصفهان ، آموزشگاه زبان خوب اصفهان ، موسسه زبان خوب اصفهان ، زبان دکتری ، آزمون MSRT ، MSRT ، msrt ، ام اس آر تی ، زبان انگلیسی دکتری ، دکتری ، موسسه زبان سپاهان ، موسسه سپاهان ، آموزشگاه سپاهان ، سپاهان ، سپاهان شیخ صدوق اصفهان ، بهترین موسسه زبان اصفهان ، مهاجرت ، آیلتس ، تافل
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.