اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

دوره آلمانی

زبان آلمانی یکی از زبان های بسیار پر کاربرد بعد از زبان انگلیسی است که در کشور هایی از قبیل اتریش ، بلژیک ، سوئیس و …. به عنوان زبان اصلی و یا زبان دوم صحبت می شود .
امروزه اهمیت زبان آلمانی به شدت افزایش یافته و این امر نه تنها به دلیل وجود کشور های آلمانی زبان زیاد ، بلکه به دلیل وجود دانش و صنعت  بروز در این کشور می باشد و کسانی که به زبان المانی تسلط دارند در واقع فرصتی برای دسترسی به اطلاعات صنعتی و اقتصادی روز دنیا بدست می آورند .

مجموعه کتابهای آموزشی( Menschen منشن) متدی به روز برای آموزش آلمانی است که اخیرا جایگزین کتابهای Studio d )اشتودیو د) شده است  که برای زبان آموزان علاقمند به یادگیری  و مکالمه زبان آلمانی در کشورهای غیرآلمانی زبان طراحی شده و مورد تایید موسسه گوته آلمان می باشد.
در حال حاضر مجموعه کتابهای Menchen جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای 18 سال است که توسط انتشارات Hueber طراحی و منتشر شده است. متد این کتابها براساس نیازهای روزمره و زندگی اجتماعی زبان آموزان به شکلی طراحی شده که یادگیری زبان آلمانی را آسان و کاربردی کرده است.
این مجموعه دارای 6 کتاب می باشد. هر کتاب از 4 بخش، مجموعاً 12 درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است.

کلمه MENSCHEN به معنی انسان ها است. مجموعه کتابهای MENSCHEN برای سطوح زبان آلمانی A1، A2و B1 که با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) مطابقت دارند ، برنامه ریزی شده اند که مطابق باهر سطح می توان مدارک زبان آلمانی Zertifikat Deutsch B1 , ZD  را دریافت نمود


هر کتاب شامل یک کتاب درس (Kursbuch) به همراه کتاب تمرین (Arbeitsbuch ، CD و DVD می باشد:
A1 : با اتمام این دوره: A1.1,A1.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی می باشید و توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.
A2 : با اتمام این دوره:A2.1,A2.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) خواهید بود و توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولی خواهید داشت.
B1 : زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره :B1.1,B1.2 در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نمایند و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شوند، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نمایند.
 
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.