اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

آموزش زبان نوجوانان با Teen 2 Teen

سری کتابهای Teen 2 Teen  در چهار سطح برای زبان آموزان نوجوان 12 تا 15 ساله تهیه شده است. هر کتاب شامل 12 درس می باشد که هر چهار مهارت listeningو speaking, reading و writing را کاملا تحت پوشش دارد. هرکتاب دارای فایلهای صوتی با لهجه امریکن و کتاب کار می باشد.

موضوعات انتخاب شده به روز بوده و با تفکر و خواسته های نوجوانان منطبق می باشد به گونه ای که آنها را برای بحث و استفاده از کلمات و ساختارهای جدید به شکلی غیر مستقیم به چالش می کشد. صفحه آرایی، چیدمان و انتخاب مطالب در هر چهارکتاب دارای پیوستگی و انسجام است و زبان آموز را به آهستگی مجبور به استفاده از لغات و گرامرهای جدید در فضاهای متنوع  اما واقعی زندگی روزمره می کند. برنامه درسي دستور زبان بسيار با دقت به جلو مي رود و اجازه مي دهد دانش آموزان به درک زمينه هاي کليدي قبل از حرکت به ساختارهاي چالش برانگيز بعدي دست يابند. مکالمات کتاب زبان گفتاري طبيعي را انعکاس داده و از اصطلاحات و عبارات روزمره به خصوص زبان رايج نوجوانان بهره برده است که این امرفراگيري زبان انگليسي را غير قابل برگشت و آموزش آن را به شدت تسهيل نموده است.


هر یک از کتابهای Teen 2 Teen در سه ترم 20 جلسه ای کار می شود. انتظار می رود نوجوانان پس از گذراندن این سطح قادر به برقراری مکالمات اولیه و توضیح خواسته هایشان و بحث پیرامون آن باشند. 
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.