اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

آموزش زبان نوجوانان با Teen 2 Teen

سری کتابهای Teen 2 Teen  در چهار سطح برای زبان آموزان نوجوان 12 تا 15 ساله تهیه شده است. هر کتاب شامل 12 درس می باشد که هر چهار مهارت listeningو speaking, reading و writing را کاملا تحت پوشش دارد. هرکتاب دارای فایلهای صوتی با لهجه امریکن و کتاب کار می باشد.

موضوعات انتخاب شده به روز بوده و با تفکر و خواسته های نوجوانان منطبق می باشد به گونه ای که آنها را برای بحث و استفاده از کلمات و ساختارهای جدید به شکلی غیر مستقیم به چالش می کشد. صفحه آرایی، چیدمان و انتخاب مطالب در هر چهارکتاب دارای پیوستگی و انسجام است و زبان آموز را به آهستگی مجبور به استفاده از لغات و گرامرهای جدید در فضاهای متنوع  اما واقعی زندگی روزمره می کند. برنامه درسي دستور زبان بسيار با دقت به جلو مي رود و اجازه مي دهد دانش آموزان به درک زمينه هاي کليدي قبل از حرکت به ساختارهاي چالش برانگيز بعدي دست يابند. مکالمات کتاب زبان گفتاري طبيعي را انعکاس داده و از اصطلاحات و عبارات روزمره به خصوص زبان رايج نوجوانان بهره برده است که این امرفراگيري زبان انگليسي را غير قابل برگشت و آموزش آن را به شدت تسهيل نموده است.


هر یک از کتابهای Teen 2 Teen در سه ترم 20 جلسه ای کار می شود. انتظار می رود نوجوانان پس از گذراندن این سطح قادر به برقراری مکالمات اولیه و توضیح خواسته هایشان و بحث پیرامون آن باشند. 
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان
  •  خودتان را در آینده مجسم کنید
  • زبان شما هم‌اکنون خوب است ولی...
  • هر کجا که می‌توانید از انگلیسی‌تان استفاده کنید
  •  با دیگران راجع به زبان انگلیسی صحبت کنید
  • دوستی پیدا کنید که به فراگیری انگلیسی مشغول باشد