اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان

اولین دوره آموزشی خردسالان با کتاب های Pockets شروع می شود. هدف دوره های Pockets آشنایی و ایجاد علاقمندی کودکان عزیز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت یادگیری چگونگی نوشتن حروف و کلمات در آینده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار تخصصی و علمی است که مدرسان مجرب ما این امر را به خوبی انجام می دهند.

 
از ويژگيهاي خاص کتابهاي  Pockets سبک آموزش با عکس ها و اشکال زيباست که جذابيت خاصي براي کودکان 3 سال به بالا ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری و گفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. Pockets براي آموزش کودکان در کشورهای غیر انگلیسی زبان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کند. آهنگ ها و عکس های جذاب این کتاب، کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.
Pockets محصول انتشارات Longman بوده و در حال حاضر به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است.

 


آموزش رده سنی 7 تا 11 سال با کتابهای Hip Hip Hooray! شروع میشود. کتاب اول این دوره استارتر (Starter) است که در آن فراگیر با حروف الفبا آشنا می شود. آموزش حروف الفبا با تصاویر متنوع، شعر و آهنگهای جذاب و محیطی شاداب همراه است که علاقمندی فراگیر را روز به روز بیشتر کرده و حس تمایل به یادگیری زبان را در فراگیر بیش از بیش می کند.

درکتابهای 1 و 2 این مجموعه زبان آموزان کوچک ما جمله سازی نوشتاری را آغاز می کنند و مکالمات ساده روزمره را نیز در کنار آن تمرین کرده و یاد میگیرند.  از آنجا که این کتابها انگلیسی را از طریق داستان های کلاسیک آموزش دهد،  آموزش گرامر زبان انگلیسی ساده تر شده و پیگیری مطالب برای کودکان جذاب تر می شود.

استفاده از روشهای به روز مانند متد TPR و یا ساخت کاردستی، تاتر و موسیقی همگی فعالیت های جانبی مدرسین باتجربه سپاهان هستند تا روند یادگیری را برای زبان آموزان خردسال و کودک جذاب و مفیدتر کنند.

تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان
  •  خودتان را در آینده مجسم کنید
  • زبان شما هم‌اکنون خوب است ولی...
  • هر کجا که می‌توانید از انگلیسی‌تان استفاده کنید
  •  با دیگران راجع به زبان انگلیسی صحبت کنید
  • دوستی پیدا کنید که به فراگیری انگلیسی مشغول باشد