اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

دوره هاي مكالمه زبان


مجموعه Let’s Talkیک مجموعه بسیار موفق آموزش مکالمه و تقویت شنیداری انگلیسی آمریکایی بوده که دانش انگلیسی زبان آموزان را از سطح مقدماتی Elementary تا بالای متوسطه Upper Intermediate می رساند . این مجموعه سه سطحی برای ارتقای مهارتهای گفتاری و افزایش فصاحت در گفتار طراحی و تدوین شده است .موضوعات جذاب دروس بهمراه فعالیت های چالشی زبان آموزان را به خوبی درگیر دروس کرده و بیشترین زمان مکالمه را برای زبان آموزان مهیا میسازد. با تغییراتی که در ویرایش جدید این مجموعه شده است کارایی آموزشی آن هم به مراتب بالاتر رفته است . هر 3 کتاب Let’s Talk که چاپ دانشگاه کمبریج می باشد تاکید بر کسب روانی کلام دارد. در هر بخش از کتاب که شامل 2 قسمت می باشد دو فعالیت شنیداری لحاظ شده است که زبان آموزان را با کاربرد زبان به صورت واقعی نیز آشنا می سازد.

این یك مجموعه‌ی سه مرحله‌ای از یك دوره‌ی آموزش مكالمه و شنیداری زبان انگلیسی است كه زبان آموزان را از سطح ابتدایی به سطح پیشرفته می‌رساند. این دوره‌ی جامع مكالمه به زبان انگلیسی آمریكایی است. ويرايش دوم اين مجموعه شامل چند منظور است؛ 1- کوتاه صحبت کردن، 2- قدرت شنوايي بالا، 3- درک مطالب، 4- آشنايي با ساختمان واژگان. هر سطح از اين مجموعه شامل کتاب کار به همراه سي دي صوتي مي باشد.

عناوین و موضوعات این مجموعه شامل تشویق زبان آموزان به اظهار نظر و بیان احساسات خود، و افكار و عقایدشان را در برگرفته و به روابط، مشاغل، ورزش‌ها و بازی‌ها، سفر و حمل‌و‌نقل می‌پردازد. سی‌دی‌هایی كه همراه این كتاب هستند به زبان آموزان كمك می‌كنند تا تمرین‌های مستمر خود را با موفقیت انجام داده و بهره‌ی بیش‌تری از مطالب كتاب ببرند.


دوره های مکالمه در موسسه سپاهان با دو متد متفاوت برگزار می شود:
متد اول: دوره های فشرده 120 ساعته 
این دوره ها برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت داشته و یا به زودی سفری به مقاصد انگلیسی زبان دارند بسیار مناسب بوده و می توانند در سه هدوره از سطح ابتدایی تا بالای متوسط را در 120 ساعت بگذرانند.
متد دوم: دوره های مکالمه به صورت ترمیک
علاقه مندانی که زمان بیشتری دارند و یادگیری مکالمه انگلیسی را در برنامه بلند مدت خود گنجانیده اند می توانند به صورت ترمیک کتابهای فوق را در 6 ترم به صورت پیوسته بگذرانند.

از فعالیتهای جانبی این دوره ها برگزاری کارگاههای فیلم و مباحثه می باشد.

تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.