تصحیح رایتینگ آیلتس

29 بهمن 1398 ساعت 08:44 ق.ظ
سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس سپاهان

رایتینگ آیلتس یکی از بخش های دشوار آزمون آیلتس می باشد که برای پیشرفت و حذف خطاها در آن نیاز به یک استاد یا مشاور به شدت حس می شود.
دپارتمان آیلتس سپاهان با تکیه بر همکاری با اساتید با تجربه و سابقه طولانی این مجموعه در امر آموزش زبان،جهت ارتقای سطح زبان داوطلبان آزمون آیلتس در هر نقطه و هر مکان اقدام به ارایه بسته های تصحیح رایتینگ به صورت حضوری و غیر حضوری کرده است.
تصحیح رایتینگ شامل بررسی 4 معیار اصلی نمره دهی در آزمون آیلتس می باشد.بر مبنای متن های ارسالی نقاط ضعف و قوت داوطلب سنجیده شده و نمره احتمالی در قالب کارنامه تشریحی اعلام می گردد.

online check:
در بسته های غیر حضوری، متقاضی می تواند رایتینگ های خود را از طریق ایمیل و یا واتساپ سپاهان ارسال کند. ارسال رایتینگ های تصحیح شده نسبت به تعداد و بسته انتخاب شده 3 تا 4 روز کاری زمان نیاز دارد.

:Class check
داوطلبین عزیزی که در اصفهان سکونت دارند و زمان و امکان دسترسی حضوری به موسسه سپاهان را دارند می توانند با هماهنگی قبلی با دفتر موسسه نمونه های رایتینگ را تحویل داده و پس از 3 الی 4 روز تسک های تصحیح شده را همراه با کارنامه تشریحی دریافت کنند.مرحله اول: تماس با واحد آموزش موسسه سپاهان 36244444-031
و یا واتساپ 0913892349
مرحله دوم :واریز هزینه و اعلام به موسسه یا ارسال فیش
مرحله سوم: ایمیل فایل به آدرس اعلام شده و یا تحویل حضوری متون
مرحله چهارم: دریافت رایتینگ تصحیح شده همراه با کارنامه تشریحی