اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

IELTS indicator

 آزمون آیلتس آنلاین (IELTS Indicator) چیست؟؟

در این روزهای کرونایی مرکز برگزار کننده آیلتس هم بیکار نمانده و برای حفظ سلامت داوطلبین و همچنین سرعت بخشیدن به کار مراکز دانشگاهی، نسخه آنلاین این آزمون را ارائه کرده است. البته IELTS Indicator  در حال حاضر فقط در ماژول آکادمیک ارائه می شود و برای آزمون جنرال هنوز جایگزینی معرفی نشده است.

آیلتس اندیکاتور

 

 آزمون آیلتس Indicator  به صورت یک بار در هفته‌ و در تاریخ و ساعت از پیش تعیین شده، به صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد و هر 4مهارت؛ Listening، Reading، Writing و Speaking را ارزیابی می کند.
کارنامه آزمون بعد از گذشت 7 روز از تاریخ برگزاری آزمون، قابل دریافت می باشد.
کارنامه آزمون
IELTS شامل نمره نهایی آزمون و نمرات هر بخش (Indicative Scores) به صورت مجزا می‌باشد.

توجه توجه : توجه به این نکته مهم است که آزمون IELTS Indicator جایگزینی برای آزمون IELTS حضوری نخواهد بود و تنها در مدت زمانی که آزمون آیلتس به صورت حضوری برگزار نمی‌شود، به عنوان معیاریست استاندارد برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی داوطلبان توسط دانشگاه‌ها یا موسسات بین المللی تا بتوانند در شرایطی که آزمون‌های رسمی زبان انگلیسی به حالت تعلیق در آمده‌اند، دانشجو بپذیرند.

آزمون ایلتس آنلاین فرصتی است برای داوطلبان تحصیل در خارج از کشور که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در آزمون آیلتس باز مانده‌اند و نتوانسته‌اند مدرک زبان خود را به دانشگاه‌های مورد نظرشان ارسال کنند.

نکته حائز اهمیت این است که بدانید، آزمون آیلتس اندیکاتور در حال حاضر برای برای افرادی که قصد مهاجرت غیرتحصیلی دارند، قابل قبول نمی‌باشد.
ضروری است قبل از شرکت در آزمون IELTS Indicator از پذیرش این آزمون توسط دانشگاه یا موسسه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. در انتهای مقاله لیست دانشگاه‌هایی که مدرک این آزمون را می‌پذیرند، ارائه شده است.

ساختار آزمون IELTS Indicator

ساختار IELTS Indicator کاملا مشابه آزمون آیلتس حضوری است.
سه بخش اول آن به ترتیب بخش‌های Listening، Reading و Writing می‌باشند که در مجموع 2 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد. بخش Speaking آزمون آیلتس اندیکاتور به صورت مجزا چند روز قبل یا بعد از آزمون آنلاین، از طریق تماس تصویری ممتحن آزمون و کاملا به صورت چهره به چهره به مدت 15 تا 20 دقیقه، انجام می‌شود. بنابراین این آزمون تمام زمان‌بندی‌ها و استانداردهای بالا در آزمون آیلتس حضوری را دارا می‌باشد.
به علاوه آزمون IELTS Indicator از سؤالات رسمی آزمون آیلتس استفاده می‌کند و تمام شرایط آزمون آیلتس حضوری توسط ممتحنین در آزمون آیلتس Indicator اعمال خواهد شد.

تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان


uese the social media in English Language

اصطلاح هفته
Clear the air
برطرف کردن سوء تفاهم
سخن روز
Life shrinks or expands in proportion to one’s courage. کوتاهی یا بزرگی زندگی هر کس به نسبت شجاعت اوست.