اینستاگرام

https://www.instagram.com/zabansepahan

https://www.instagram.com/sepahankids
sepahankids@

آموزش زبان انگلیسی به خردسالان

هدف دوره های Pockets آشنایی و ایجاد علاقمندی کودکان عزیز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت یادگیری چگونگی نوشتن حروف و کلمات در آینده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار تخصصی و علمی است که مدرسان مجرب ما این امر را به خوبی انجام می دهند.

از ويژگيهاي خاص کتابهاي  Pockets سبک آموزش با عکس ها و اشکال زيباست که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری و گفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. Pockets براي آموزش کودکان در کشورهای غیر انگلیسی زبان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کند. آهنگ ها و عکس های جذاب این کتاب، کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

Pockets محصول انتشارات Longman بوده و در حال حاضر به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است. 

 


 
تکنیک‌ های افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان
  •  خودتان را در آینده مجسم کنید
  • زبان شما هم‌اکنون خوب است ولی...
  • هر کجا که می‌توانید از انگلیسی‌تان استفاده کنید
  •  با دیگران راجع به زبان انگلیسی صحبت کنید
  • دوستی پیدا کنید که به فراگیری انگلیسی مشغول باشد